Podium

Winnaars Prinses Christina Concours 2018

Winnaars Prinses Christina Concours 2018

Zondag 10 maart
14:00 uur

Loes Mevissen (viool), Beatriz Pinto (saxofoon), Nynke Dijkstra (klarinet), Welmoed Poelstra (piano).

Lees verder »
Vertelsalon met film Wim Jonkman

Vertelsalon met film Wim Jonkman

Zondag 24 maart
14:00 uur

In deze vertelsalon wordt de film Wim Jonkman, lithograaf (2017) vertoond. Na afloop interviewt Buddy Hermans de makers van de film in aanwezigheid van Wim Jonkman.

Lees verder »
‘City of Endless Night’: NNO concert met Sarah Kapustin (viool) en Shuann Chai (

‘City of Endless Night’: NNO concert met Sarah Kapustin (viool) en Shuann Chai (piano)

Zondag 31 maart
14:00 uur

Dit programma werpt een blik op de levens van de vier componisten Ervìn Schulhoff, Francis Poulenc, Karol Szymanowski en Sergej Prokoviev. Centraal staan hun creatieve reacties op het thema ‘Strijd’, op globaal of op persoonlijk vlak. 

Lees verder »
Marietta Petkova (piano) in Museum De Buitenplaats

Marietta Petkova (piano)

Zondag 07 april
14:00 uur

Op het programma in Museum De Buitenplaats staat voornamelijk werk van Claude Debussy.

Lees verder »
NESKO o.l.v. Sander Teepen

NESKO o.l.v. Sander Teepen

Maandag 08 april
12:00 uur

Het Nederlands Studenten Kamer Orkest staat elk jaar onder leiding van een andere jonge inspirerende dirigent. Dit jaar is dat Sander Teepen. Het programma bestaat uit delen uit de 4e symfonie van Johannes Brahms, aangevuld met delen uit de flitsende Euryanthe Overture van Carl Maria von Weber.

Lees verder »
Ensemble Kokako

Ensemble Kokako

Zondag 28 april
14:00 uur

Het Ensemble Kokako bestaat uit Josje Lodder (piano), Alwin de Vries (fluit) en Anja van Dooren (klarinet) en speelt muziek uit de 20e en 21e eeuw.

Lees verder »
Eva van Grinsven (saxofoon) en Helena Basilova (piano)

‘The singing and swinging saxophone’: Eva van Grinsven (saxofoon) en Helena Basilova (piano)

Zondag 12 mei
14:00 uur

Programma: Saxophone Marmelade van de Franse componist Manuel Rosenthal, opus 21 en opus 38 van Sergei Rachmaninoff (bewerkt voor saxofoon en piano), Two Fantastics van de Hongaarse componist Jenő Takács en composities van Maurice Ravel en Olivier Messiaen.

Lees verder »
Nino Gvetadze (piano) in Museum De Buitenplaats

Nino Gvetadze (piano)

Zondag 19 mei
14:00 uur

Pianiste Nino Gvetadze, geboren en getogen in Georgië, heeft een grote internationale carrière. Haar repertoire loopt uiteen van Bach, Mozart en Beethoven tot Chopin en Liszt.

Lees verder »
Eleonore Pameijer (fluit) & fluitensemble

‘De rattenvanger van Hamelen’: Eleonore Pameijer (fluit) & fluitensemble

Zondag 16 juni
14:00 uur

Op het programma staan werken van Johann Sebastian Bach, Joseph Bodin de Boismortier, Arcangelo Corelli, Gordon Jacob en Claude Debussy.

Lees verder »
‘Einder’: Elizabeth Kooy (zang), Gertie Bruin (accordeon) en Nynke Eekhof (piano

‘Einder’: Elizabeth Kooy (zang), Gertie Bruin (accordeon) en Nynke Eekhof (piano)

Zondag 23 juni
14:00 uur

In een afwisselend programma gaan een zangeres, een accordeonist en een pianiste samen op zoek naar de Einder. Muziek van o.a. Franz Schubert, Ernest Chausson, Leonard Bernstein en Nicola Campogrande.

Lees verder »

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Archief »